Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych sp. z o.o. zobacz profil Medics na facebook
zobacz profil Medics na facebook

prywatna izba wytrzeźwień

alkoholizm leczenie

kobiecy alkoholizm

medics leczenie alkoholizmu wiosna

MENU GŁÓWNE

Jak dojechać?

Leczenie uzależnień od alkoholu

Wielu osobom uzależnionym od alkoholu wydaje się, że leczenia takiego uzależnienia powinno być proste i łatwe. Nic bardziej mylnego. Leczenie uzależnień od alkoholu to zespół procesów, które mają doprowadzić do całkowitego, zarówno fizycznego jak i przede wszystkim psychicznego uwolnienia się od problemów z nadużywaniem alkoholu.

Czy łatwo wyjść z alkoholizmu?

Czy jest jeden prosty przepis na to, jak przejść skuteczne leczenie uzależnień od alkoholu? Nie ma, ponieważ każdy pacjent jest inny, ma inne doświadczenia, inną psychikę i znajduje się na różnym etapie uzależnienia od alkoholu. Dlatego w naszej klinice Medics leczymy uzależnienia, łącząc działania typowo medyczne z wiedzą i działaniami naszych psychologów, a także psychiatrów. Tylko precyzyjne, skoordynowane działania na przestrzeni czasu mogą dać dobre efekty i uczynić leczenie od uzależnień skutecznym.

Zrób pierwszy krok

Jeśli zatem czujesz, że potrzebujesz leczenia, mówią ci o tym przyjaciele i rodzina - nie wahaj się. Zrób to dla nich ale przede wszystkim dla siebie. Rozpocznij leczenie. Daj szansę na wolność od alkoholu sobie i szanse na radość i szczęście swoim bliskim !

Szybki kontakt

Pola oznaczone * są wymagane.

YouTube

Medics na YouTube

Akceptujemy płatności kartą

Płatność kartami

alkomaty alkoholizm śląsk

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody prosimy o opuszczenie strony.

Pracujemy całą dobę. Zapraszamy wszystkie osoby, które czują, że potrzebują pomocy w przezwyciężeniu uzależnienia od alkoholu i nie tylko


nasz pofil na zobacz profil Medics na facebook

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o. MEDICS
Sosnowiec ul. Moniuszki 19
tel. 32 307 58 57 CAŁODOBOWY
e-mail: info@medics24.pl